ALP'TEN HABERLER

DUYURU VE TEŞEKKÜR

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Teknoloji Bulvarı'nda yerleşik 4 tesisimizin birinde 4 Mayıs 2018 Cuma günü bir yangın meydana gelmiştir.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi, Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü, AFAD, AKUT, DAK, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi, Küpeliler A.Ş. ve Birlik Sünger İtfaiye Ekipleri, Ford Otosan Kurtarma Ekibi ve ETİ Acil Müdahale Ekibi, T.C Sağlık Bakanlığı Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü ve UMKE ekipleri ve diğer destek birimler, çok kısa sürede tesisimize ulaşarak yangına hızla müdahale etmiştir.

Bütün ekiplerin insanüstü gayreti ile can kaybı yada yaralanma yaşanmadan ve üretimimizi aksatacak ölçüde zarar görmeden yangın söndürülmüştür.

Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan başta Eskişehir Valimiz Sayın Özdemir Çakacak'a, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Sayın Harun Karacan’a, Sayın Nabi Avcı ve tüm Eskişehir Milletvekiilerine, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen'e, başta Orman ve Milli Savunma Bakanlıkları ve Savunma Sanayi Müsteşarlığı, DHMI ve Sivil Havacılık Genel Müdürlükleri, Eskişehir Cumhuriyet Başşavcılığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü olmak üzere tüm devlet kurum ve kuruluşlarına, Tokyo Büyükelçimiz Sayın Murat Mercan’a, Eskişehir Büyükşehir, Odunpazarı ve Tepebaşı Belediye Başkanlıkları’na, tüm siyasi partilerimizin değerli yöneticilerine, Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü, UMKE ve AFAD yönetim ve ekiplerine, ETO, ESO ve Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Başkan, yönetim ve ekiplerine, Eskişehir Anadolu ve Osmangazi Üniversiteleri’ne, yangınla cansiperane mücadele eden EOSB ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Ekiplerine, gönüllü olarak mücadeleye katılan Küpeliler, Birlik Sünger, Ford Otosan ve Eti başta olmak üzere tüm şirket ve kurumların değerli yonetici ve personeline, DAK ve AKUT ekiplerine, SSİ, SASAD ve Savunma Sanayi kuruluşlarımızın değerli üye ve yöneticilerine en içten teşekkürlerimizi iletmek isteriz.

Tesisimize gelerek, telefon ve mesaj ile desteklerini paylaşarak yanımızda olan tüm dostlarımıza tüm Eskişehir Halkına ve Alpata Grubu’ndaki fedakar çalışma arkadaşlarımıza da şükranlarımızı sunarız.

Saygılarımızla.

Alp Havacılık AŞ Yönetim Kurulu